Všehochuť - Worky

Všehochuť


matej.zelinka@gmail.com
+420 602 422 821

facebooktwitterinstagramlinkedin

Léto splněných snů

Léto splněných snůZa poslední tři roky jsem dost cestoval a tím si splnil hned několik snů. Londýn, New York, Dominikána. O letošních prázdninách v tom plnění budu pokračovat. A nejen cestovatelskými sny.

Co nebo kdo je to mileniál?

Co nebo kdo je to mileniál?Mileniál je označení generace lidí, kteří vyrůstali obklopeni moderními technologiemi a nyní mají problém sehnat zaměstnání, které je bude uspokojovat. Také mají problém se radovat ze života, protože neustále čekají něco víc a kladou si vysoké cíle a požadavky. Někdy je tato generace označována jako generace Y.

ESTA - zkušenosti s bezvízovým stykem USA

ESTA - zkušenosti s bezvízovým stykem USACestovní registrace ESTA umožňuje vycestovat do USA bez nutnosti žádat o vízum. O bezvízový vstup do USA musíte zažádat i pokud máte USA jako svou tranzitní zemi. Formulář ESTA je k dispozici online a jeho vyplnění zabere asi 5 minut. V tomto článku se dozvíte na co si dát pozor

Co mě čeká v roce 2018

Co mě čeká v roce 2018Ke konci roku a v předvánoční horečce se předhání pořadatelé a nabízí jednu akci lepší než druhou, aby si urvali své návštěvníky na svou stranu. Proto je na čase se zamyslet nad tím, kam se v roce 2018 podívám já.

Co musíte stihnout, než vám bude 30

Co musíte stihnout, než vám bude 30Také patříte mezi ty, kterým se pomalu blíží magická 30? Níže naleznete seznam věcí, které byste rozhodně měli stihnout.

 1 2 3 4 5   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


smt skuteč
hudební skuteč
chrudimka
altus
czech hardcore jumpers